Peter Švorc, Ing. arch. | Peter Švorc & Partners

Architekt Peter Švorc & Partners je architektonická kancelária s celoslovenským pôsobením. Našou najsilnejšou stránkou sú rodinné domy pre náročných klientov.

O NÁS
Celý tím Architekt Peter Švorc & Partners má za sebou viac ak sto úspešných projektov rodinných domov, interiérov, polyfunkčných objektov či reštauračných a športových zariadení. Špecializáciou väčšiny architektov z tímu sú však najmä rodinné domy, s ktorými máme bohaté skúsenosti.
 

ZÍSKAJTE NADŠTANDARD AKO SAMOZREJMOSŤ
Sme mladý tím a našou vášňou sú inovácie. Za čo si u iných architektov priplatíte, u nás máte v cene. Neustále zavádzame nové spôsoby komunikácie, do projektov pridávame technologické novinky a nebránime sa ani náročným výzvam, novým materiálom a postupom, či projektom v extrémnych podmienkach.
V súčasnosti sa zameriavame na expanziu architektonických služieb do zahraničia. Chceme, aby náš design ľudia poznali na celom svete. Zároveň budujeme silnú základňu na Slovensku, ktorá obslúži našich náročných klientov a poskytne začínajúcim pobočkám technickú podporu. Keďže robíme špičkové projekty a stavby domov, je pre nás dôležitá aj cesta - dialóg, ktorým sa dostávame k vynikajúcim výsledkom. Najvýstižnejšie vám to ukážem na reálnych príkladoch našich klientov. Každý klient má u nás vlastnú webstránku, na ktorej má k dispozícii vždy aktuálne podklady od začiatku tvorby architektonickej štúdie až po kompletný projekt so všetkými profesiami v PDF do kolaudácie.
Ďalej získavate od nás množstvo bonusov v podobe plného prístupu k vášmu projektu online, prostredníctvom vášho počítača alebo smartfónu, celý 3D model vášho domu, kde si ho viete kedykoľvek otvoriť a obzerať a prechádzať sa po svojom budúcom dome, všetko čo vyexpedujeme si vždy viete otvoriť v PDF a mnoho ďalších.
Rodinné domy
projekty rodinných domov je naša najsilnejšia doména, ročne navrhneme približne 10 rodinných domov a tento počet každoročne narastá s narastajúcim pracovným tímom.
Interiérový design
interiéry rodinných domov, bytov, predajní,...
Budovy pre bývanie, ostatné stavby významnú časť nášho zamerania tvoria projekty hotelov, zábavných areálov, reštaurácií, administratívnych budov

Realizované projekty, Ing. arch. Peter Švorc

Formulár bol odoslaný, ďakujeme.