O nás

Spoločnosť ForDom, s.r.o. je lídrom na trhu vo výstavbe nízkoenergetických a pasívnych drevených montovaných rodinných domov na Slovensku.

 

Úspech čisto slovenskej spoločnosti zo Zvolena je výsledkom dlhoročných skúseností a komplexnosti ponúkaných riešení. Viac ako 210 zrealizovaných stavieb a skutočnosť, že sa firma dokázala presadiť aj na náročných trhoch západnej Európy, bežne staviame aj v Rakúsku, je výsledkom dlhodobej práce profesionálov.

 

Pozrite si prezentáciu Toto je ForDom

 
Ocenenie „Drevostavba roka 2012“ , druhé miesto v súťaži “Drevostavba roka 2013”  , mnohé certifikáty kvality a vynikajúce referencie od spokojných zákazníkov svedčia o kvalite našich riešení. Spolupráca s renomovanými architektmi umožňuje okrem realizácie typových rodinných domov aj nadštandardné riešenia na mieru. Samozrejmosťou je realizácia vášho vlastného projektu, pomoc s návrhom interiéru a exteriéru.
 
Možnosť realizácie v nízkoenergetickom alebo pasívnom štandarde, rýchlosť výstavby a inovatívne prístupy sú ďalšou pridanou hodnotou, ktorú ocení nejeden klient